Přihlášení do Messengeru proběhlo v úspěšně

Děkuji za důvěru.

Nepřehlédněte...

 • 1
  Připravovaný kurz
  V těchto dnech pracuji a dodělávám zbrusu nový online kurz Milionová nemovitost. Kurz bude určený široké veřejnosti, která na nemovitosti pohlíží z hlediska vlastního bydlení. Na své si ale přijdou i ti, kteří na nemovitosti pohlíží jako na dlouhodobou investici za účelem dalšího pronájmu nemovitosti.

  Vy, kteří právě nyní čekáte na své ebooky jste ideálními kandidáty na jeho absolvování. Proto se vás nyní musím zeptat, zda mi vyplníte kratičký DOTAZNÍK, který mi pomůže v kurzu zachytit co nejvíce z toho, co vás zajímá!
 • 2
  Nezapomeňte na vaše ebooky
  TIP 1: Ebooky se mohou někdy zatoulat do složky Hromadné / Promo, pravděpodobně je najdete tam. Vyjímečně pak ve složce Spam.
  TIP 2: Email s ebooky přesuňte (přetáhněte) do Doručené pošty, ať se Vám další zprávy ode me neztrácejí 😉.

Jmenuji se Daniel Kotula a mluvím vám jako

 • ...jako majitel realitní kanceláře RE/MAX City, která úspěšně zprostředkovala přes 250 prodejů nemovitostí v celkové hodnotě přes 1 mld. Kč a našla solidní nájemce pro více jak 350 bytů.
 • ...jako autor online kurzu Milionová nemovitost, který nemá co do rozsahu a kvality zpracování v ČR obdoby.
 • ...jako investor do nemovitostí, které úspěšně pronajímám. Aktuálně v kruhu naší rodiny vlastníme a pronajímáme více jak 20 bytů v Praze.
 • ...jako otec čtyřčlenné rodiny, která bydlí na Praze 1.

A přitom jsem začínal od nuly jako řadový zaměstnanec, přežíval jsem od výplaty k výplatě až do doby, než jsem se rozhodl věci změnit a rozhodl jsem se podnikat v nemovitostech.

V posledních letech mými živými semináři prošlo více jak 800 lidí. Živé semináře pořádám doposud, ale nyní jsem "dozrál" a vytvořil jsem online kurz Milionová nemovitost, ve kterém s vámi budu sdílet veškeré mé know-how z oblasti investování do nemovitostí.

Sledujte svou e-mailovou schránku a nic Vám neuteče!  😉